Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi sektöründe 26 yıla yakın tecrübe, titiz işçilik ve sertifikalarımız ile beyaz eşya tamiri karnemiz mutluluk garantisi niteliğindedir. Klima Servisi denince ilk akla gelen ustaların bünyemizde bulunması yada petek temizleme alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyata vermemiz bizim için iftihar kaynağıdır. Klima servisi konusunda yılların deneyimi ve yetkili eğitim kurumlarından alınan ustalık sertifikalarımız ile her marka ve model klima için uzman çözümler sunmaktayız.

buzdolabı tamiri ve Ümraniye çamaşır makinesi tamiri denince akla ilk gelen Beyaz Eşya Servisi firması olmamız şüphesiz tecrübe ve ustalıklarımızdan gelmektedir. Kombi bakımı konusunda yetkin ve usta oluşumuzun bir gerekliliği olduğunu düşünerek hareket ederek firmamızı geliştirerek petek temizleme alanında da profesyoönel çözümler sunmaya başladık. Petek temizleme hizmeti aldığınızda cebinizden çıkan paranın kat kat fazlası kadar tasarruf edeceksiniz çünkü petek bakımı doğalgaz faturalarınızda bariz bir düşüş meydana getirecektir.

Petek bakımınızı düzenli olarak her yıl yaz bitimi ile sonbahar başlangıcında yaptırmalısınız. Kombi bakımı ve klime bakımı hizmetlerini beraber aldığınız taktirde iyi bir tasarruf sağlamış olursunuz.

Klima Servisi

Klima kullanımı her geçen yıl artmaktadır. İklimlendirme teknolojileri sürekli gelişiyor ve geliştikcede ucuzluyor. İklimlendirme ve soğutma teknolojileri yaygınlaştıkça küresel ısınmada kullanılan klima gazları yüzünden arttı ve insanları daha fazla klima almaya teşvik etti. Günümüzde çevreye daha duyarlı teknolojilere yönelinse dahi doğa aldığı yarayı sıcaklık ve nem ile sararak bizleri klima kullanımına mecbur bıraktı. İklimlendirme sistemleri düzenli olarak bakıma bakımı yapılmadığında ise tamire ihtiyaç duyar.

Klima bakımı uzman kişiler tarafından yapıldığında daha verimli olmaktadır. Profesyonel klima servisi hizmetimizden yararlandığınızda sizlere enerji tasarrufu sağladığı gibi klimanızı daha verimli ve daha uzun ömürlü hale getirir. Klima tamiri için en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Kaliteli klima gazı klimanızın ömrünü uzatacağı gibi doğaya minimum zarar vermesini sağlar. Serin günler ve doğa ile iç içe yıllar için profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Buzdolabı Servisi

Her evde bulunması gereken ve bulunan bir beyaz eşya olan buzdolabı, hem bilinçsiz kullanım hem de modelin teknik yetersizliklerinden dolayı zaman zaman bozulabilir. Buzdolabınız bozulduğunda uzman bir buzdolabı servisi tercih etmeniz aşırı önemlidir. Orjinal yedek parça ve doğru işçilik ile yapılan buzdolabı tamiri uzun vade de kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Yanlış ellerde yapılan buzdolabı tamircisi tekrar bozulmasına olanak sağlayıp buzdolabınızı kullanılmaz hale dahi getirebilir. Midyata pirince giderken elinizdeki bulgurdan olmamak için yılların tecrübesi ve resmi sertifikalı profesyonel buzdolabı tamircilerimiz ile sizlere sunduğumuz buzdolabı servisi hizmetini tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Kombi Servisi

Kombi İstanbul ve diğer metropol şehirlerde her 100 evin 99 kadarında bulunan olmaz ise olmaz bir cihazdır. Setüstü ocak, fırın, banyo, ısınma ihtiyaçlarımız gibi çokca konuda kombi sayesinde üst düzey bir konfor ediniriz. Ancak konforunuzun devamlılığı için mutlaka düzenli olarak kombi bakımı yaptırmalısınız. Kombi bakımı yaptırmadığınız taktirde çok düşük kullanımlarda çok yüksek faturalar ödeyeceğiniz gibi klimanızın bozulmasıda olası bir sonuç olarak aklınızda bulunmalı. Kombi servisi hizmeti alacaksanız mutlaka uzmanlığı tartışmasız köklü bir firmaya başvurun. Kombi servisi konusunda  tamamında tanınmış bir firma olmamız profesyonel hizmet, 30 yıllık tecrübe ve işimizi aşkla yapmamızdan geliyor. Şunu belirtmekte fayda var;profesyonel kombi hizmetimizden yararlandığınız taktirde petek temizliği yaptırmanız da en iyisi olacaktır.

Petek Temizleme

Petekler uzun kullanımların ardından kirlenmekte ve tıkanmaktadır. Meslek hayatımızın bize kattığı farkındalıklardan en büyüğü kombi bakımı ve petek temizliğinin kritik öneme sahip olduğudur. Pislenen ve tıkanan petekler düzgünce ısınamadığınız halde çok yüksek faturalar gelmesindeki en büyük sebeplerden biridir. Her yıl güz gelmeden evvel mutlaka petek temizliği yaptırmalısınız, aksi taktirde yüksek doğalgaz faturaları ile para kaybetmeniz kaçınılmaz bir sonuç olacaktır. Yüksek tasarruf ve sıcak yuvanızda mutlu bir kış için alanında uzman ustalarımızdan petek temizleme hizmeti almanızı önemle tavsiye ederiz.