Hakımızda

Beyaz Eşya servisi olarak onaylanmış bir servis merkeziyiz. Bu, cihazınızın tekrar çalışmasını sağlamak için en güncel bilgilere ve parçalara sahip olduğumuz anlamına gelmektedir.

Beyaz Eşya servisi firmaları içerisinde vermekte olduğu kaliteli ve hızlı hizmetlerden dolayı diğer firmaların önüne geçmeyi başararak müşterilerin teknik servis konusunda ilk tercih sırasında yer almayı başarmış olan firmamızın bu başarıyı elde etmesinin ardında farklı nedenlerin yattığını söyleyebiliriz.

Bu nedenler içerisinde müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kaliteli içerisinde deneyimli ekip arkadaşları ve teknolojiye uygun aletler ile çalışma götürmemizin yanı sıra işler içerisinde sunmuş olduğumuz garanti sunuşumuz müşterileri etkilemektedir.

Bu garantileri sunarken hem kendi ürünlerimize olan güvenimizi hem de müşterilerimizin güvenini sağlamayı hedeflemekteyiz. Ayrıca müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu garanti seçeneği içerisinde farklı konuların mevcut olduğunu sizlere açık bir şekilde ifade edebiliriz.