Tekirdağ Beyaz Eşya Servisi

Tekirdağ Beyaz Eşya Servisi

Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız en yüksek kalitede servis çözümü sunmak, bütçenize uygun olağanüstü müşteri memnuniyetiyle birlikte sunmaktır. Zamanınızın ve paranızın değerli olduğunu biliyoruz buna göre çözümler üretmeye çaba gösteriyoruz.

Herhangi bir servis sorununuz için lütfen bizi arayın.

Buzdolabı, Çamaşır ve bulaşık makinesi, Klima, Kombi servis ihtiyaçlarınız için 365 gün uzman personelimizle size servis sağlayabiliriz.

Buzdolabı, Çamaşır ve bulaşık makinesi, Klima, Kombi konusunda 35 yıllık deneyimimiz ve müşteri ilişkileri tecrübemizle sizlere kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Çamaşır Makinesi Arıza Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Arıza Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Arıza Tamir Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda destek alabilirsiniz.

Klima Arıza Bakım Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda destek alabilirsiniz.

Ankastre Arıza Bakım Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda destek alabilirsiniz.

Kombi Arıza Bakım Tamir Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda destek alabilirsiniz