İSTANBUL BEYAZ EŞYA BÖLGE SERVİSİ

 Beyaz Eşya Servisi / Posted 2 hafta ago by ebeyazesya / 14 views

İSTANBUL BEYAZ EŞYA BÖLGE SERVİSİ


Beyaz Eşya Servisi sektöründe yılları deviren tecrübemizle size hizmet vermek için buradayız. Profesyonel hizmeti tek telefonla yıllardır kapınıza getiriyoruz. Beyaz Eşya Servisi alanında İstanbul’da hizmet veren en kaliteli firma olduğumuzu iddia ediyoruz.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi , kombi temizliği, klima servisi, petek temizleme hizmeti gibi pek çok niteliği barındıran köklü ve geniş hizmet gamına sahip, resmi bir firmayız. Profesyonel ekibimiz 7 gün 24 saat buzdolabı tamiri ve dondurucu tamiri gibi çözümler sunuyor. 30 yıla yakındır bu sektörde olduğumuz gibi pek çok markanın hemen her modeline beyaz eşya servisi hizmeti ve petek bakımı alanı için de profesyönel hizmet sunmaktayız.

İşimizde 30 yıla yakın tecrübeli olduğumuz gerçeği, ilk günkü gibi aşkla ve titizlikle yapmamıza mani değildir. İstanbul Beyaz Eşya Servisi firmamız kaliteli hizmet, temiz işçilik ve memnuniyet garantisi ile siz değerli hemşerilerimize verdiği hizmet ile her zaman övünmektedir.

Vizyonumuz kısa vadeli çıkarları değil geleceğe dönük çalışmayı ön görüyor. İstanbul Beyaz Eşya servisi denince ilk akla gelen servis olmamızın altında yatan düstur, nam olsun kar olmasın şeklindeki anlayışımızdır.

 

  • Listing ID: 1811
Contact details

Ümraniyeİstanbul Show Phone Number info@istanbulbeyazesyaservisi.com.tr http://istanbulbeyazesyaservisi.com.tr

Contact this listing owner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir