Arçelik Servisi – Beyaz Eşya Servisi ☎️ 0533 926 5306 ☎️

Arçelik servisi olarak, Arçelik Beko Altus cihazlarınızın her türlü bakımını yapmaktadır.


Servisimiz Arçelik Beko Altus  markalarına ait Arçelik Buzdolabı, Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Kurutma Makinesi, Arçelik Fırın, Arçelik Klima,Arçelik kombi, Arçelik Ankastre Cihazlarınızın onarımını yapmakta ve değişen her parçaya (1)Bir yıl garanti vermektedir

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Servis

Arçelik Beyaz Eşya Arıza Bakım Servisi

Arçelik Klima Arıza Bakım Montaj Servisi

Arçelik Kombi Arıza Bakım Servisi

Arçelik Buzdolabı Arıza Bakım Tamir Servisi

Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza Tamir Servisi

Arçelik Servis Hizmetlerimiz
Pendik Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Pendik Arçelik Klima Servisi
Arçelik Klima Servisi
Pendik Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Kombi Servisi
İstanbul Arçelik Servisi

Arçelik Servis Hizmetleri

Türkiye’nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir servis hizmetini Arçelik Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim’in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İstanbul ve ilçelerinde Arçelik servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.