Endüstriyel Mutfak Servisi – Beyaz Eşya Servisi ☎️ 0533 926 5306 ☎️

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi olan firmamız, tüm Türkiye’de 7/24 kesintisiz olarak teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmeti sağladığımız sektör ve kurumların içerisinde oteller, hastaneler, firmaları, askeri tesisler bulunmaktadır. Arızalanan endüstriyel mutfak ürünleriniz için bizimle iletişime geçin. Alanında uzman ekibimiz tecrübeli servisi ve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde kullanan organizasyon yapısıyla, size en kısa sürede yardımcı olacak ve size teknik servis hizmeti sunacaktır.

Endüstriyel Sanayi Servisi Hizmetlerimiz

Endüstriyel Makine Servisi

Sanayi Endüstriyel Servisi

Alanında deneyimli profesyonel kadromuz ile 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Buna ek olarak referans ağımızın genişliği sayesinde tüm endüstriyel ürünleriniz için servis ve bakım desteği sunmaktayız. Yaptığımız işlemlerde takılan yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Siz saygıdeğer müşterilerimize alanında uzman deneyimli servis teknisyenleri ile teknoloji ve tasarımı hizmetle birleştirerek sunuyor tüm arızalı endüstriyel ürünlerinizi yerinde tamir ederek değişen parça & işçilik için 1 yıl garanti vermekteyiz .

Endüstriyel Servisi olarak sizlerin memnuniyeti bizim bu sektördeki birincil önceliğimizdir. Bizlere 7/24 çağrı merkezimizden sıra beklemeden ulaşabilir servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Yıldırımlar Endüstriyel Mutfak Servisi


Yıldırımlar Endüstriyel Mutfak Servis

 

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası. Randevumuzdan sonra bölgeye göre sanayi teknik servisi gün içerisinde verilmektedir. Garantili materyaller ve işçilik, kullanım süresi sona eren aletlerinizin veya ürünlerinizin fiyat garantisi ile garantili 1 yıllık bir süre için sağlanır. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedef olarak belirlendiğinde olumlu geri dönüş alır. Kesintisiz Servis

  

Yıldırımlar Teknik Servis

 

Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi

 

En Yakın

Endüstriyel Sanayi Mutfak 

Servisi

 

Kurumsal Servis Hizmeti

Uzman Endüstriyel Mutfak Onarım

Endüstriyel mutfak olarak, ürünlerin garanti süresi dolsa bile, 1 yıl garantili malzeme ve işçilik hizmeti vermekteyiz. 1 yıl içinde değişen parçalarda meydana gelebilecek tüm parçaların kusurları, orijinal parçalarla değiştirilerek yenilenir. Uzman kadrosu ve% 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdedir. Tam 18 yılı aşkın süredir destekler sunmakta ve sizlerin isteklerini karşılamaktayız. Çalışmalarımızda değerli ürünlerinizin sağlığı açısından faydalı olacaktır.

Endüstriyel mutfak ; ürünlerini beş katıya satan ve oteller, çamaşırhaneler ve soğutma sektörü için ekipman sağlayan şirketler tarafından sağlanmalıdır. Servisimiz sektörün endüstriyel ve tecrübeli Endüstriyel Mutfak Onarım Merkezi olarak Endüstriyel Mutfağının mutfak ürünleri için hizmet vermekte, Onların tamiri için kusursuz çalışmalar ve teknik servis destekleri sunmaktayız.

Endüstriyel Servisi Markasının mutfak aletleri arasında pişirme ürünleri, fırınlar, bulaşık makineleri ve küresel soğutma makineleri bulunmaktadır. Genellikle dayanıklı metal malzemelerden üretilen bu ürünler, her türlü bakım ve onarım ihtiyaçları için firmamız tarafından temasa geçebilmekte, yüksek kaliteli alabilmekte siniz.

Endüstriyel Makine Servisi

ENDÜSTRİYEL SANAYİ SERVİSİ

Endüstriyel Mutfak Servisi şirketimiz ; Yetkili Olarak, Endüstriyel Mutfak ürünlerini onarımı konusunda lider firmalar arasındayız. Endüstriyel Mutfak Servisi En ünlü endüstriyel markalara teknik olarak onarım destekleri veriyoruz, Servis olmanın en önemli nedeni geniş servis ağı ve kurumsal kimliğimizdir. Endüstriyel Mutfak için kurumsallık ve destekler için yanı sıra, bu markanın dayanıklı endüstriyel ürünleri için teknik servis itibarının en önemli nedenleri arasındadır.

Endüstriyel Mutfak Servisi Onarım Merkezi

Sanayi Tipi ürünler dünyasında önemli bir yere sahip olan marka olarak  Endüstriyel Mutfak Servisi günden güne gelişmeleri gerçekleştirmektedir. Mutfak onarım Şirketi olarak MERKEZ Teknik bu gelişmeleri takip ederek en iyi şekilde uygular, ve ürünlerinizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Profesyonel Tamir ve Bakım Endüstriyel mutfak olan Profesyonel tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Tamir ve bakım talebinizi aldıktan sonra, profesyonel kadromuz ve tecrübeli endüstriyel onarım destekleri hizmetimizi sunuyoruz. Endüstriyel Mutfak Servis için bizi arayarak anında destekler alın.

Endüstriyel Servisi İstanbul

Endüstriyel mutfak ürünleri restoranlar, Cafeler, oteller, fabrikalar ve kantinler için profesyonel olarak kullanılmaktadır. Bu profesyonel mutfak ürünleri bazen arızalanabilir veya bakım gerektirebilir. Bu durum dada Uzman olarak, Randevumuzdan sonra size en kısa zamanda hizmet verebilmek için kapınıza geliyor. Endüstriyel mutfak servisi ; Fabrikada mutfak eşyaları, bulaşık makineleri, bulaşık makineleri, buz makineleri, konveksiyon fırınları, raf tipi buz dolapları ve tezgah üstü buz dolapları için bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimi arasındaki en çarpıcı durumda sizlere ekonomik fiyatlara kaliteli destekler sunmaktan geçmektedir.

Endüstriyel Servisi Merkezi

Garantili Malzemeler ve Servis Endüstriyel Teknik Servisi Olarak. Endüstriyel Servisi kapsamında, ürün ekipmanlarının arızalanması durumunda, Kurumların karşılaştığı sorunların farkında olarak nitelikli tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Endüstriyel mutfak ürünleri farklı avantajlara sahip ürünlerdir. Ancak, bu ürünler doğru kullanılmadığında veya başka sebeplerden dolayı onarılması gerekebilmektedir. Bu nedenlerden dolayı yedek parçalar aşınmış veya yıpranmış. Özellikle endüstriyel bulaşık makineleri; Filtreyi tıkayan atık yiyecekler, aşırı bulaşık yıkama, makinenin yanlış takılması ve kötü deterjan kullanımı nedeniyle daha fazla zarar görebilmektedirler. Endüstriyel Tamir firmamız olarak tercih ettiğiniz için minnettarız.