Klima Servisi – Beyaz Eşya Servisi ☎️ 0533 926 5306 ☎️

KLİMA SERVİSİ

Klima Arıza Bakım Montaj Servis Hizmetleri

Klima ServisiKlima TamiriKlima BakımıKlima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini 7/24 Uzman Ekibimizle Garanti İşçilikle Sunuyoruz. Klima bakım, onarım – tamir, montaj – söküm Klima bakımlarınız hijyenik bir ortamı, cihaz ömürlülüğünü ve klima performansı arttırır. Klima bakımlarınızı en detaylı bir şekilde uygulanmaktadır. Bakım ve Onarım Hizmeti. Klima ServisiKlima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini 7/24 Uzman Ekibimizle Garanti İşçilikle Sunuyoruz.

Klima Servis Hizmetleri

Klima Arıza Bakım Montaj Servisi

Klimanızın %100 verimle çalışmasını; sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü  klima servis çözümlerinden yararlanın!

İstanbul’un tüm semtlerine, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale sadece Klima Servisi 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, klima arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, Klima Servisinde bir standart!

 

TSE Belgeli ürün ve hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz!

Konumunuza En Yakın Klima Servisleri

YILDIRIMLAR KLİMA SERVİSİ

ESKİMO KLİMA SERVİSİ

AR-GE KLİMA SERVİSİ

iSTANBUL KLİMA SERVİSLERİ

Klima soğutmuyor ya da yeterli değil gibi şikâyetiniz varsa bu bir sorun vardır demektir.

Bu durumda klimanızı ortam sıcaklığından daha düşük bir seviyeye getirilerek çalıştırarak kontrol etmelisiniz. Sonrasında yapılması gereken iç-dış ünite ve kompresör çalışmasını kontrol etmelisiniz.

Tüm bu kontrollerden sonra bu elemanlarda arıza yoksa soğutucu akışkan kontrol edilmelidir. Bu gazı basma hattındaki boruya bakarak anlamamız mümkündür. Basma hattında karlanma varsa soğutma sıvısı eksiktir. Eğer emme hattında bir kar birikmesi varsa gereğinden fazla soğutma sıvısı olduğu anlamına gelir.

Bu gibi durumlarda emme hattı basıncı düşüktür ya da tıkanmış olabilir. Şayet tek seferlik bir bozukluk değilse acilen klima tamir ustası, klima tamircisi ya da klima yetkili servisi çağırmalısınız.

Bazı durumlarda da klima çalışmıyor, devreye girmiyor olabilir. Klima devreye girmiyorsa elektriksel arıza olma olasılığı yüksektir. Klimada elektrik yoksa besleme hattı kontrol edilmelidir. Herhangi bir yanma, kararma varsa klima tamiri servisi ile iletişime geçmeliyiz.

Ünitede elektrik var ve ana kartta da yukarıdaki gibi durumlar yoksa cihaz zaman ayarlı çalışma için ayarlanmış olabilir kontrol edin ve kumandadan müdahale edin. Bu durumda söz konusu değilse ana kart üzerinde bulunan sensörler kontrol edilmelidir. Bu işlemi kesinlikle uzman bir klima tamircisi ile birlikte yapmalısınız.